اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی (HPMC) چیست و چه ویژگیهایی دارد؟

اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی نام اختصاری هیدروکسی پروپیل متیل سلولز است که به عنوان هیپروملوز نیز شناخته می شود . اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی یک پلیمر نیمه سنتتیک ، خنثی و ویسکوالاستیک است که به عنوان قطره چشمی استفاده می شود و همچنین به عنوان یک ماده موثر برای تحویل کنترل شده داروهای خوراکی در انواع محصولات تجاری یافت می شود.

 

خریدHPMC فروشHPMC خرید اچ پی ام سی فروش اچ پی ام سی پردیس شیمی (خرید HPMC -CMC-HEC) فروش تیلوز غلظت دهنده اچ پی ام سی فروش hpmc فروش مواداولیه ژل ضدعفونی ضد عفونی کننده غلظت دهنده HPMC مواد اولیه هیدروکسی چسب کاشی وارد کننده hpmc چسب کاشی hpmc واردات HPMC نماینده hpmc cmc

خریدHPMC فروشHPMC خرید اچ پی ام سی فروش اچ پی ام سی پردیس شیمی (خرید HPMC -CMC-HEC) فروش تیلوز غلظت دهنده اچ پی ام سی فروش hpmc فروش مواداولیه ژل ضدعفونی ضد عفونی کننده غلظت دهنده HPMC مواد اولیه هیدروکسی چسب کاشی وارد کننده hpmc چسب کاشی hpmc واردات HPMC نماینده hpmc cmc

 

اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی (HPMC)

به عنوان یک افزودنی غذایی ، هایپرملوز یک ماده امولسیون کننده ، ضخیم کننده و سوسپانسیون کننده است که جایگزینی مناسبی برای ژلاتین حیوانی است و با شماره E464 شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما در نشریه جهان شیمی فیزیک همراه باشید.

 

کاربردهای HPMCپردیس شیمی-خرید HPMC و فروش hpmc – خرید اچ پی ام سی و فروش اچ پی ام سی

اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی یک ماده جامد است و از نظر ظاهری پودری سفید و بژ است و ممکن است به صورت گرانول باشد. این ترکیب هنگامی که در آب حل شود ، کلوئید تشکیل می دهد. این ماده غیر سمی و قابل احتراق است و می تواند با عوامل اکسید کننده واکنش شدیدی نشان دهد.

هیپروملوز در یک محلول آبی ، مانند متیل سلولز ، خاصیت ژل شدن گرمایی از خود نشان می دهد. یعنی وقتی محلول تا دمای بحرانی گرم می شود  محلول به صورت یک توده غیر قابل جریان اما نیمه انعطاف پذیر تجمع می یابد.

این ترکیب به گروه اترهای سلولزی تعلق دارد که در آنها گروه های هیدروکسیل با یک یا چند گروه از سه گروه هیدروکسیل موجود در حلقه سلولز جایگزین شده اند. اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی یک پلیمر آب دوست (محلول در آب) ، زیست تخریب پذیر و زیست سازگار است که طیف گسترده ای از کاربردها مانند تحویل دارو ، رنگ سازی ، تولید مواد آرایشی ، چسب ، پوشش ، کشاورزی و منسوجات دارد.

اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی همچنین در حلالهای آلی قطبی محلول است و استفاده از حلال های آبی و غیر آبی را امکان پذیر می سازد. این ترکیب حلالیت منحصر به فردی در حلالهای آلی گرم و سرد دارد و در مقایسه با سایر همتایان متیل سلولز دارای حلالیت آلی و انعطاف پذیری حرارتی است و با گرم شدن تا دمای ژلاسیون ۷۵-۹۰ سانتی گراد ژل ایجاد می کند.

 

 

مزایا خرید hpmc پردیس شیمی

افزایش غلظت
افزایش چسبندگی
افزایش خاصیت ماله خوری ملات

 

اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی (HPMC) در صنایع مختلف

چسب کاشی
سیمان سازی
محصولات گچی
داروها
رنگ و پوشش
صنایع غذایی
لوازم آرایشی
شوینده ها و پاک کننده ها
قطره چشم
لنزهای تماسی

 

حوزه کاربردی خرید hpmc پردیس شیمی

پوشش ها > آب پایه
چسب ها > آب پایه
پوشش ها

 

نوع ماده اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی (HPMC)

افزودنی > بهبوددهنده چسبندگی
افزودنی > غلظت دهنده ها/بهبود دهنده های رئولوژیکی > سلولزی
افزودنی > غلظت دهنده ها/بهبود دهنده های رئولوژیکی
افزودنی > نگهدارنده ی رطوبت

 

خرید و فروش HPMCپردیس شیمی با برند LIVOND

برای ثبت سفارش خرید فروش hpmc با بهترین قیمت اچ پی ام سی می توانید با کارشناسان پردیس شیمی تماس حاصل کنید.

 

شماره تلفن دفتر:
۰۲۱-۹۱۰۱۴۸۲۰
شماره تلفن همراه:
۰۹۱۰-۵۵۵-۹۹۴۶