فروش hpmc اچ پی ام سی دارویی پردیس شیمی با برند livond

هیدروکسی پروپیل متیل سلولز ماده ای غلظت دهنده در صنایع شیمیایی می باشد. بیشترین مصرف HPMC را صنایع شوینده، صنایع ساختمان ، صنایع پتروشیمی و… می باشد.

هیدروکسی پروپیل متیل سلولز (HPMC) چند منظوره. عنوان یک روان کننده، تقویت فوم و تثبیت کننده، قوام، تثبیت کننده امولسیون و فیلم سابق. برای مو و محصولات مراقبت از پوست است.  HPMC  به خصوص در سیستم های سورفاکتانت برای خواص افزایش فوم مفید است. کمک به تشکیل ساختار حباب، منجر به غنی تر، طولانی تر پودر می شود. HPMC دارای تحمل زیاد برای نمک و الکل است.

 

"<yoastmark

 

انواع هیدروکسی پروپیل متیل سلولز صنعتی ( انواع HPMC )

HPMC100000

دارای پراکندگی خوب، امولسیون، ضخیم شدن، چسبندگی، حفظ آب و خواص محافظ کلوئیدی است. بنابراین آنها به طور گسترده ای در ساخت و ساز، رنگ، رزین مصنوعی، سرامیک، تنباکو، نساجی، صنایع شیمیایی روزانه، صنایع پتروشیمی و الکترونیک استفاده می شود.
هیدروکسی پروپیل متیل سلولز۱۰۰۰۰۰ یک اتر محلول در آب است که دارای خواص حرارتی ژله ای است. خواص عالی محلول در آب سرد و محلول در آب را دارد. و از ترکیبات غیر آلی سلولز و محلول شارژ های غیر یونی است. که با نمکهای فلزی یا ترکیبات یونی نمی توانند واکنش نشان دهند. دارای پایداری PH، مقاومت آنزیمی قوی و متابولیکی است.

 

HPMC150000

عملیات: این می تواند پلاستیکی ملات و بهبود بهره وری پوشش در پروژه های ساخت و ساز.

Adhesivity:

این می تواند ملات را به مواد پایه متصل کند، از آنجایی که مقاومت در برابر ملات افزایش می یابد.
مقاومت در برابر لغزش: می تواند از بین رفتن مشکل بین ملات و مواد پایه در پروژه ساخت و ساز. به عنوان یک نتیجه از اثر ضخیم شدن آن جلوگیری کند.
هیدروکسی پروپیل متیل سلولز۱۵۰۰۰۰ احتباس آب: احتباس آب افزایش می یابد، که با مشکلاتی همچون خشک شدن سیمان یا گچ ساختمانی بسیار سریع و سخت شدن ضعیف یا ترک خوردن به علت هیدراته شدن کافی، مفید است.

 

کاربردهای HPMCپردیس شیمی-خرید HPMC و فروش hpmc – خرید اچ پی ام سی و فروش اچ پی ام سی

اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی یک ماده جامد است. و از نظر ظاهری پودری سفید و بژ است و ممکن است به صورت گرانول باشد. این ترکیب هنگامی که در آب حل شود ، کلوئید تشکیل می دهد. این ماده غیر سمی و قابل احتراق است. و می تواند با عوامل اکسید کننده واکنش شدیدی نشان دهد.

هیپروملوز در یک محلول آبی ، مانند متیل سلولز ، خاصیت ژل شدن گرمایی از خود نشان می دهد. یعنی وقتی محلول تا دمای بحرانی گرم می شود.  محلول به صورت یک توده غیر قابل جریان اما نیمه انعطاف پذیر تجمع می یابد.

این ترکیب به گروه اترهای سلولزی تعلق دارد که در آنها گروه های هیدروکسیل با یک یا چند گروه از سه گروه هیدروکسیل موجود در حلقه سلولز جایگزین شده اند. اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی یک پلیمر آب دوست (محلول در آب) ، زیست تخریب پذیر و زیست سازگار است. که طیف گسترده ای از کاربردها مانند تحویل دارو ، رنگ سازی ، تولید مواد آرایشی ، چسب ، پوشش ، کشاورزی و منسوجات دارد.

اچ پی ام سی لیوند پردیس شیمی همچنین در حلالهای آلی قطبی محلول است. و استفاده از حلال های آبی و غیر آبی را امکان پذیر می سازد. این ترکیب حلالیت منحصر به فردی در حلالهای آلی گرم و سرد دارد و در مقایسه با سایر همتایان متیل سلولز دارای حلالیت آلی و انعطاف پذیری حرارتی است و با گرم شدن تا دمای ژلاسیون ۷۵-۹۰ سانتی گراد ژل ایجاد می کند.

 

HPMC200000

در طول ساخت و ساز تزئینی، عمدتا برای ساخت دیوارها، گچ کاری، حفاری و ساخت و سازهای مکانیکی استفاده می شود. می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاشی و سرامیک کاشی، سنگ مرمر و دکوراسیون پلاستیکی، که از قدرت چسبندگی بالا و همچنین می تواند مقدار سیمان را کاهش می دهد. هنگامی که به عنوان ضخیم کننده در صنایع پوشش استفاده می شود، می توان نور را پوشش داده و بدون ظهور پودر ظاهر و بهبود عملکرد سطح و غیره را پوشش دهد.
هیدروکسی پروپیل متیل سلولز۲۰۰۰۰۰ در صنایع شوینده سبب غلظت دهندگی به مایع و پودر شوینده می شود. در ساخت و ساز ساختمان، عمدتا برای سیستم عایق حرارتی دیوار خارجی، ملات حرارتی، ملات دکوراسیون، ملات سنگ تراشی و ملات سطح خود و غیره استفاده می شود. آن را به عنوان ضخیم کننده، تثبیت کننده، امولسیفایر، عامل نگهدارنده آب، عامل تشکیل دهنده فیلم و غیره استفاده می شود.

 

HPMC200000 پردیس شیمی

تکنیک های پراکندگی روش ترجیح داده شده با گرم کردن تقریبا ۱/۳ از کل فرمولاسیون آب تا ۱۶۷ درجه فارنهایت (۷۵ درجه سانتیگراد) یا بالاتر است. HPMC را به گرداب آب آشامیدنی و گرما اضافه کنید. مخلوط کنید تا کاملا پراکنده شود HMPC در این دما حل نمی شود. پس از پراکندگی کامل، آب باقیمانده را در دمای اتاق یا سردتر اضافه کنید و ۳۰ دقیقه بعد از اینکه محلول کل به دمای ۷۷ درجه فارنهایت سرد می شود، مخلوط می شود. (۲۵ درجه سانتیگراد) یا کمتر است.
اگر حرارت غیر ممکن است، آن است که ترجیح می دهند به دوغاب HPMC در رسانه های غیر solvating، مانند گلیسیرین و یا PEG، سپس اضافه کردن دوغاب به چرخه آب شور و نشاط آشفته اضافه کنند. اضافه کردن HPMC به طور مستقیم به آب سرد ترجیح داده نمی شود، اما در صورت لزوم، باید به آرامی تحت تحریک شدید انجام شود. انتظار می رود زمان بیشتر مخلوط شدن برای انحلال کامل در نظر گرفته شود.

مزایا خرید hpmc پردیس شیمی

افزایش غلظت
افزایش چسبندگی
افزایش خاصیت ماله خوری ملات

خرید و فروش hpmc پردیس شیمی با برند LIVOND

برای ثبت سفارش خرید فروش hpmc با بهترین قیمت اچ پی ام سی می توانید با کارشناسان پردیس شیمی تماس حاصل کنید.

 

شماره تلفن دفتر:
۰۲۱-۹۱۰۱۴۸۲۰
شماره تلفن همراه:
۰۹۱۰-۵۵۵-۹۹۴۶