رزین پودری پردیس شیمی یا همان RDP چیست؟

RDP رزین پودری

RDP رزین پودری

RDP یا رزین پودری بر پایه وینیل استات  rdp است که عاملی است که خاصیت الاستیکی و پلیمری در محصولات ایجاد میکند. رزین پودری یا همان Redispersible Powder Polymers در سال های اخیر به صنعت تولید مواد و مصالح ساختمانی اضافه شده است و مدت هاست که توسط تولید کنندگان صنایع مختلف خرید و فروش میشود.

تامین و فروش رزین پودری که امروزه جز لاینفک ملات های جدید است در بازرگانی شیمیایی پردیس شیمی به طور مستقیم انجام میشود.

  متخصصین و کارشناسان ما در پردیس شیمی با ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه انواع گریدها و کدهای تعریف ش برای رزین پودری سعی کرده اند گام مهمی را برای رفع نیاز صنایع داخلی بردارند.    

ویژگی هایRDP چسبندگی بسیار بالا

مقاومت مکانیکی، سایشی و فشاری ر بالا، قابلیت افزایش طول و انعطاف پذیری. مقاوم در برابر کشش های سطحی، قابلیت اجرا بر روی سطوح خیس. عدم جلوگیری از تنفس بتن، ضد جلبک، خزه و قارچ، مقاوم در برابرانواع نمک‌ها    

کاربرد رزین پودری RDP

لازم به یادآوری است که رزین های پودریدر انواع ملات های تک جزئی و دو جزئی مانند
خمیر های بند کشی و اب بندی، چسب های کاشی، پوشش های تزئینی کاربرد وسیعی دارند.
  رزین های پودری تهیه شده توسط بازرگانی پردیس شیمی بر پایه وینیل استات، عهده دار ایجاد خاصیت چسبندگی بین ملات و بستر را فراهم می کند. در ضمن انواع کدها و گریدهای RDP انعطاف پذیری محصول نهایی را افزایش میدهند و اثرات ناشی از منبسط و منقبض شدن در ملات را به صفر میرسانند.  

کاربرد رزین های پودری:

آب بندی سطوح سنگی، آجری و بتنی، پوشش لوله های بتنی انتقال آب و فاضلاب، رفع نشت و نم در سرویس های بهداشتی، عایق سقف بتنی و فلزی، جلوگیری از نفوذ رطوبت و عایق کاری، بعنوان پوشش نهایی در نمای ساختمان  

سایت درحال به روزرسانی می باشد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم🏠

فروشگاه
لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من